41 368 49 14
info@tast.biz.pl

Projekty technologiczne

nadzor.jpg

Na prawidłowe funkcjonowanie lokalu gastronomicznego ma wpływ nie tylko dobra lokalizacja, pomysł na lokal oraz fachowy zespół, ale znaczącą rolę odgrywa przestrzeń, w której tworzone są posiłki. W firmie TAST odpowiadamy za przygotowanie projektów technologicznych.

Z definicji projekt technologiczny to rysunek techniczny wraz z dokumentacją, pokazujący ideę wykonania i wyposażenia profesjonalnego zaplecza gastronomicznego. Naszym celem jest kreowanie przestrzeni lokalu gastronomicznego dostosowanej do potrzeb i oczekiwań konkretnego klienta. W naszej pracy uwzględniamy funkcjonalność i ergonomię, co jest główną ideą nowoczesnej kuchni. W projektowaniu unikamy posługiwania się szablonami i schematami, dlatego każdy projekt jest „szyty na miarę”.

Specjalista ds. technologii
Katarzyna Jonkisz
tel. 519 303 749
e-mail: k.jonkisz@tast.biz.pl

Do współpracy zapraszamy już na etapie planowania architektoniczno-budowlanego inwestycji. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze wydane na zbędne przeróbki. Przygotowany przez nas projekt technologiczny jest wynikiem indywidualnych potrzeb klienta, ujętych w ramy obowiązujących przepisów sanitarno – epidemiologicznych i uwzględnia wymogi HACCP oraz ograniczenia architektoniczno-budowlane.

Partnerzy

  • slide
  • slide
Piece konwekcyjno-parowe, Zmywarki gastronomiczne,